Volná místa v našem DZR.

Vážení,

v současné době nabízíme v našem Domově se zvláštním režimem Tuchlovice volná místa pro zájemce o naši sociální službu. Rádi bychom Vás tedy seznámili s naším zařízením.

Specializujeme se na péči o seniory s různými typy stařecké demence (nejčastěji Alzheimerova choroba, Parkinsonova choroba apod.). Přijímáme klienty od 55 let věku. Nabízíme vybavené dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením celkem pro 82 klientů.

Klientům je poskytována 24hodinová péče, ubytování, stravování, zdravotní péče a samozřejmostí je i nabídka aktivního využití volného času, který organizují naše lektorky. V našem domově nabízíme i možnost ubytování manželských dvojic. Cena pobytu a stravy za jeden den činí 380,-Kč. Dále nabízíme výběr tří balíčků fakultativních služeb, v nichž je započten například materiál pro tvorbu při aktivizačních činnostech, zapůjčení kompenzačních pomůcek po dobu pobytu klienta u nás atd. Celková cena zahrnující pobyt, stravu, péči a zvolený fakultativní balíček činí od 15.363 Kč do 15.971 Kč za měsíc (žádné jiné skryté poplatky). Cena nezahrnuje pouze náklady klienta na jeho léky, osobní nákupy a fakultativní služby, které náš domov zprostředkovává (například kadeřník, pedikúra, oslava narozenin a další).

Náš domov se nachází v centru obce Tuchlovice, která leží 8 km od města Kladno a 35 km od Prahy. V blízkosti domova je park vhodný k procházkám, cukrárna, posezení u rybníka, lékárna, pošta, obchody a kostel.

Pro přijetí je nutné zaslat „Žádost o přijetí do našeho zařízení“ a „Vyjádření lékaře“ (praktického, případně i psychiatra). Oba tyto dokumenty naleznete ke stažení na našich webových stránkách. Pokud psychický i zdravotní stav žadatele odpovídá naší cílové skupině, je žadatel zařazen do pořadníku čekatelů. V případě volných kapacit si s žadatelem domlouváme termín nástupu do našeho zařízení, který vyhovuje oběma stranám.

Více informací a dokumenty ke stažení mohou případní zájemci získat na internetových stránkách www.senior-home.cz nebo na telefonu 773 833 233.