Kulturní zážitek v našem DZR v Telči

V měsíci květnu jsme s našimi seniory užili hned tři hudební akce, které byly spojeny se Dnem matek. Prvně k nám zavítal harmonikář p. Řehoř, který nám zahrál různé lidovky, převážně z jižních Čech. Další návštěvou nás poctily členky Klubu důchodců Telč v doprovodu p. starosty Brtníka. Bylo velmi milé si s nimi zazpívat písně Karla Hašlera. Na konci měsíce jsme přivítali děti z Horní Vsi v doprovodu p. Kapounové. Děti si pro nás připravily dvě pohádky – O Šípkovém království, kde žil ospalý princ Ludvíček a o nafrněné Sněhurce a sedmi trpaslících. Všem účinkujícím moc děkujeme a vážíme si toho, že za námi pravidelně jezdí. Díky nim vždy vidíme na tvářích našich seniorů milé úsměvy.

PORADENSTVÍ

V případě potřeby kontaktujte naší sociální pracovnici:

E-mail: telc.socialni@senior-home.cz
Telefon: +420 773 833 238

LÉKAŘSKÁ PÉČE

Lékařská péče je poskytována s ohledem na individuální potřeby klientů. Lékařskou péči zajišťuje smluvní praktický lékař a psychiatr. Lékaři navštěvují domov pravidelně.

UBYTOVÁNÍ

Klienti jsou ubytováni na dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, které si po dohodě se zařízením mohou vybavit vlastním nábytkem, televizí apod. K dispozici jsou samozřejmě bezbariérové koupelny. V zařízení je umožněno společné ubytování partnerským dvojicím.

Sídla společností:

Senior Home, s.r.o.
U Plynárny 1455/70
Praha 10 – Michle
101 00
IČ: 24809730
DIČ: CZ24809730

Senior Home Servis, s.r.o.
Kloboučnická 1735/26
Praha 4 – Nusle
140 00
IČ: 17727618
DIČ: CZ17727618

Kanceláře společnosti:
Senior Home, s.r.o.
Na šejdru 249/6c
Praha 4 – Libuš
142 00

Domovy pro seniory a osoby s diagnózou Alzheimerovy a Parkinsonovy choroby

Poskytujeme pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu stařecké demence nebo Parkinsonovy choroby, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby. Poskytujeme celoroční sociální službu pro 142 klientů v obci Tuchlovice (okr. Kladno) a pro 56 klientů ve městě Telč. Výhodou našich zařízení je, že umožňujeme bydlení, stravování, zprostředkování lékařské péče, sociální službu, individuální péči a aktivní využití volného času nejen pro jednotlivce, ale i pro partnerské dvojice. Klienti mají k dispozici širokou škálu volnočasových aktivit po celý den.

Jsme členem Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR od 16. 9. 2013.