Poradenství

Poradenství

V případě potřeby kontaktujte naší sociální pracovnici:

 

 

E-mail: tuchlovice.socialni@senior-home.cz
Telefon: +420 773 833 233

 
Lékařská péče

Lékařská péče

Lékařská péče je zajišťována dvěma lékaři - praktickým lékařem a psychiatrem - kteří do zařízení dochází 1x týdně. Akutní problémy jsou řešeny ve spolupráci s ON Kladno a RZS.
 
Ubytování

Ubytování

Klienti jsou ubytováni na dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, které si po dohodě se zařízením mohou vybavit vlastním nabytkem, televizí apod. K dispozici jsou samozřejmě bezbariérové koupelny. V zařízení je umožněno společné ubytování partnerským dvojicím.
 
senior-home.cz > Tuchlovice > Zaměstnání
 

Zaměstnání

Fyzioterapeut - částečný úvazek

Hledáme pracovníky na pozici Fyzioterapeut, pro zařízení Tuchlovice.

Zdravotní sestra - částečný nebo plný úvazek

Hledáme pracovníky na pozice Zdravotní sestra s registrací pro samostatný výkon povolání, pro zařízení Tuchlovice.

Sociální pracovník / Lektor volného času - plný úvazek

Hledáme pracovníky na pozice Sociální pracovník / Lektor volného času, pro zařízení Tuchlovice. Nabízíme: Práci na plný úvazek, 8 hodinové směny, velmi dobré mzdové ohodnocení, závodní stravování, firemní vzdělávání Náborový příspěvek až 24.000 Kč, 3x ročně finanční bonus.

Pečovatel - plný úvazek

Hledáme pracovníky na pozice Pečovatel - pracovník v sociálních službách, pro zařízení Tuchlovice. Nabízíme: Práci na plný úvazek, 12-ti hodinové směny, velmi dobré mzdové ohodnocení, závodní stravování.

Kuchař - brigáda

Hledáme pracovníka na pozici kuchař - brigádník, pro zařízení Tuchlovice. Potřebujeme šikovného, samostatného kuchaře na výpomoc v naší kuchyni. Možno i zdatný důchodce. Nabízíme: Práci na částečný úvazek, 12-ti hodinové směny, 2-8 směn v měsíci, velmi dobré mzdové ohodnocení.