Senior Home Telč

 • Přípravy na Vánoce v našem DZR v Telči

  Přípravy na Vánoce vrcholí i našem domově v Telči. Se seniory jsme si udělali nejen výzdobu z papíru, ale také z různých přírodnin, které k adventu a Vánocům neodmyslitelně patří. Vánoční atmosféra je zkrátka všude kolem nás, jak můžete sami posoudit na našich fotografiích.

  Přečtěte si více


 • Mikuláš v našem DZR v Telči

  Mik, mik, Mikuláš přišel s čertem na koláč…. A to i za námi do našeho domova v Telči. Koláč jsme sice pro Mikuláše neměli, ale básničku a písničku jsme společnými silami zvládli. Mikuláš s andělem si jako odměnu připravili pro všechny balíčky se sladkostmi a ovocem a čertům nedovolili, aby si někoho odnesli do pekla. […]

  Přečtěte si více


 • Vzpomínka na prázdniny s Genjim v našem DZR v Telči

  I přes prázdniny za námi zavítal canisterapeutický pejsek Genji s paní Lélyovou. Jeho návštěvu si klienti užili jak ve větší skupině, tak i v malé skupině či individuálně (např. v posteli). A věříme, že i z fotek je patrné, jak všem Genji dělá radost. Děkujeme projektu Ježíškova vnoučata Českého rozhlasu, že můžeme pravidelně využívat služeb […]

  Přečtěte si více


 • Léto v našem DZR v Telči

  Léto je spojené s různými meteorologickými jevy. A k těm hezčím určitě patří krásně vybarvená duha. My jsme si ji se seniory zkusili vyrobit za pomoci vatových tyčinek. Práce to byla zajímavá a bylo na každém, jak si svou duhu vybarví – fantazii se zkrátka meze nekladou.

  Přečtěte si více


 • Pozvánka na Den otevřených dveří

  Domov se zvláštním režimem Telč Vás zve do svých prostor na: Den otevřených dveří Dne 4. 10. 2023 od 10:00 do 18:00 Zváni jsou všichni zájemci nebo jejich rodinní příslušníci, kteří by rádi nakoukli pod pokličku našich sociálních služeb. V rámci dne otevřených dveří budete mít možnost: Těšíme se na Vaši návštěvu.

  Přečtěte si více


 • ZUŠ v našem DRZ v Telči

  Dodatečně Vám přinášíme fotky z vystoupení žáků Základní umělecké školy v Telči, kteří nás přišli potěšit tím, co se během školního roku naučili pod vedení pana Evžena Mašáta. Všichni si nás získali svou pílí a chutí ukázat své nadání. Rádi jsme s i s nimi zabroukali známé lidovky.

  Přečtěte si více


 • Koláže v našem DZR v Telči

  Recyklace různých materiálů je v současnosti velké téma. My jsme se s našimi klienty pustili do recyklace starých knih, které už nikdo nechce číst (např. odborné publikace). Ze starého papíru jsme si začali připravovat různé koláže a „muchláže“, které následně mohou posloužit k dalšímu tvoření.

  Přečtěte si více


 • Canisterapie v našem DZR v Telči

  Ať je horko nebo zima, všichni se vždy těšíme až za námi přijede psí kamarád Genji  Rád se nechává se od našich seniorů hladit a mazlit, a tak si tyto psí chvilky vždy náramně užíváme Těšíme se na další setkání. Děkujeme Nadačnímu fondu Českého rozhlasu za finanční podporu canisterapie pro naše klienty.

  Přečtěte si více


 • Canisterapie v našem DZR v Telči

  I v květnu jsme si v našem domově užili díky projektu Českého rozhlasu Ježíškova vnoučata pomazlení se psím kamarádem Genjim. Senioři s radostí pejskovi nabízeli piškoty a měli radost, když mu chutnaly.

  Přečtěte si více


 • Kulturní zážitek v našem DZR v Telči

  V měsíci květnu jsme s našimi seniory užili hned tři hudební akce, které byly spojeny se Dnem matek. Prvně k nám zavítal harmonikář p. Řehoř, který nám zahrál různé lidovky, převážně z jižních Čech. Další návštěvou nás poctily členky Klubu důchodců Telč v doprovodu p. starosty Brtníka. Bylo velmi milé si s nimi zazpívat písně […]

  Přečtěte si více


PORADENSTVÍ

V případě potřeby kontaktujte naší sociální pracovnici:

E-mail: telc.socialni@senior-home.cz
Telefon: +420 773 833 238

LÉKAŘSKÁ PÉČE

Lékařská péče je poskytována s ohledem na individuální potřeby klientů. Lékařskou péči zajišťuje smluvní praktický lékař a psychiatr. Lékaři navštěvují domov pravidelně.

UBYTOVÁNÍ

Klienti jsou ubytováni na dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, které si po dohodě se zařízením mohou vybavit vlastním nábytkem, televizí apod. K dispozici jsou samozřejmě bezbariérové koupelny. V zařízení je umožněno společné ubytování partnerským dvojicím.

Sídla společností:

Senior Home, s.r.o.
U Plynárny 1455/70
Praha 10 – Michle
101 00
IČ: 24809730
DIČ: CZ24809730

Senior Home Servis, s.r.o.
Kloboučnická 1735/26
Praha 4 – Nusle
140 00
IČ: 17727618
DIČ: CZ17727618

Kanceláře společnosti:
Senior Home, s.r.o.
Na šejdru 249/6c
Praha 4 – Libuš
142 00

Domovy pro seniory a osoby s diagnózou Alzheimerovy a Parkinsonovy choroby

Poskytujeme pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu stařecké demence nebo Parkinsonovy choroby, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby. Poskytujeme celoroční sociální službu pro 142 klientů v obci Tuchlovice (okr. Kladno) a pro 56 klientů ve městě Telč. Výhodou našich zařízení je, že umožňujeme bydlení, stravování, zprostředkování lékařské péče, sociální službu, individuální péči a aktivní využití volného času nejen pro jednotlivce, ale i pro partnerské dvojice. Klienti mají k dispozici širokou škálu volnočasových aktivit po celý den.

Jsme členem Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR od 16. 9. 2013.