Senior Home Tuchlovice

 • Canisterapie v našem DRZ v Tuchlovicích

  Canisterapie v našem DRZ v Tuchlovicích. Canisterapie, kterou si klienti našeho domova dopřáli díky šlechetnému daru Ježíškových vnoučat, dárcovského projektu Českého rozhlasu, patří v našem domově mezi nejoblíbenější návštěvy a naši klienti si návštěvy psích kamarádů vždy patřičně užijí. Nejinak tomu bylo i v období od května 2023 do dubna 2024, ze kterého jsou naše […]

  Přečtěte si více


 • Vzpomínka na Velikonoce v našem DZR v Tuchlovicích

  Před Velikonocemi jsme u nás, v rámci další spolupráce s Místní akční skupinou Svatováclavsko, měli další akci společného tvoření seniorů a dětí. Snímky jsou z průběhu pilného vytváření velikonočních ozdob z papíru. Přítomnost dětí i tentokrát naše klienty velmi potěšila.

  Přečtěte si více


 • MDŽ v našem DZR v Tuchlovicích

  Mezinárodní den žen (MDŽ) jsme i letos oslavili s kytičkami a úsměvy!

  Přečtěte si více


 • Silvestr

  Na oslavu Silvestra je potřeba se pořádně připravit a oslavit ho mimo jiné s vlastnoručně připravenými jednohubkami a dalšími dobrotami, které k oslavám neodmyslitelně patří.

  Přečtěte si více


 • Štědrý den

  Štědrej večer nastal, koledy přichystal… Na čemž nic nemění ani to, že naši klienti oslavili Štědrý den již v průběhu dne, když měli slavnostní sváteční oběd a potěšili se z dárků, které měli pod stromečkem.

  Přečtěte si více


 • Hudba v našem DZR v Tuchlovicích

  Do našeho domova dochází několik muzikantů, kteří našim klientům zpříjemňují chvíle hudbou různých žánrů, a to nejen v čase předvánočním, ale v průběhu celého roku. Na obrázcích můžete vidět pana J. Suchého se zpěvem a klávesami (vlevo nahoře), K. Fišerovou se zobcovou flétnou a P. Littmanna za klávesami coby komorní duo (vlevo uprostřed) a pana […]

  Přečtěte si více


 • Cukroví a výzdoba v našem DZR v Tuchlovicích

  K oslavě Vánoc neodmyslitelně patří i vánoční cukroví. Naši klienti si pro sebe vyrobili také nějaké. Pracovali s vytlačovacími formičkami i vykrajovačkami. Práce s vykrajovačkami se jim pak hodila i při společném tvoření s dobrovolníky z Místní akční skupiny (MAS) Svatováclavsko, kdy byla na pořadu dne výroba malých závěsných ozdob.

  Přečtěte si více


 • Přípravy na Vánoce v našem DZR v Tuchlovicích

  Co by to bylo za oslavu Vánoc, kdyby k ní naši klienti nepřispěli svými výrobky pro radost a potěšení. Na obrázcích můžete vidět průběh výroby s radostí i soustředěním a také galerii hotových výrobků.

  Přečtěte si více


 • Mikuláš v našem DZR v Tuchlovicích

  Trojice ve složení „svatý Mikuláš – anděl – čert“ tak jako každý rok navštívila také naše klienty a přinesla jim hezké balíčky s ovocem, sladkostmi a zdravou výživou. Složení balíčků navrhli Mikuláš s andělem tak, aby si naši klienti osladili život a také prospěli svému zdraví. Čert byl povolaný na poslední chvíli, protože původnímu se […]

  Přečtěte si více


 • Tvoření s dětmi v našem DZR v Tuchlovicích

  polovině října jsme u nás v domově, v rámci aktivit Místní akční komunity Svatováclavsko přivítali žáky třetích a čtvrtých tříd, kteří spolu s našimi seniory tvořili vlastní výzdoby hrnečků a misek. Na to, jak u nás bylo živo a jak se senioři s dětmi skamarádili a společně pracovali, se podívejte na našich fotkách.

  Přečtěte si více


PORADENSTVÍ

V případě potřeby kontaktujte naší sociální pracovnici:

E-mail: tuchlovice.socialni@senior-home.cz
Telefon: +420 773 833 233

LÉKAŘSKÁ PÉČE

Lékařská péče je poskytována s ohledem na individuální potřeby klientů. Lékařskou péči zajišťuje smluvní praktický lékař a psychiatr. Lékaři navštěvují domov pravidelně.

UBYTOVÁNÍ

Klienti jsou ubytováni na dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, které si po dohodě se zařízením mohou vybavit vlastním nábytkem, televizí apod. K dispozici jsou samozřejmě bezbariérové koupelny. V zařízení je umožněno společné ubytování partnerským dvojicím.

Sídla společností:

Senior Home, s.r.o.
U Plynárny 1455/70
Praha 10 – Michle
101 00
IČ: 24809730
DIČ: CZ24809730

Senior Home Servis, s.r.o.
Kloboučnická 1735/26
Praha 4 – Nusle
140 00
IČ: 17727618
DIČ: CZ17727618

Kanceláře společností:
Senior Home, s.r.o.
Na šejdru 249/6c
Praha 4 – Libuš
142 00

Domovy pro seniory a osoby s diagnózou Alzheimerovy a Parkinsonovy choroby

Poskytujeme pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu stařecké demence nebo Parkinsonovy choroby, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby. Poskytujeme celoroční sociální službu pro 142 klientů v obci Tuchlovice (okr. Kladno) a pro 56 klientů ve městě Telč. Výhodou našich zařízení je, že umožňujeme bydlení, stravování, zprostředkování lékařské péče, sociální službu, individuální péči a aktivní využití volného času nejen pro jednotlivce, ale i pro partnerské dvojice. Klienti mají k dispozici širokou škálu volnočasových aktivit po celý den.

Jsme členem Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR od 16. 9. 2013.