Poradenství

Poradenství

V případě potřeby kontaktujte naší sociální pracovnici:

 

 

E-mail: tuchlovice.socialni@senior-home.cz
Telefon: +420 773 833 233

 
Lékařská péče

Lékařská péče

Lékařská péče je zajišťována dvěma lékaři - praktickým lékařem a psychiatrem - kteří do zařízení dochází 1x týdně. Akutní problémy jsou řešeny ve spolupráci s ON Kladno a RZS.
 
Ubytování

Ubytování

Klienti jsou ubytováni na dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, které si po dohodě se zařízením mohou vybavit vlastním nabytkem, televizí apod. K dispozici jsou samozřejmě bezbariérové koupelny. V zařízení je umožněno společné ubytování partnerským dvojicím.
 
senior-home.cz > Tuchlovice > Zaměstnání
 

Zaměstnání

Vedoucí zdravotního úseku

V našem domově se zvláštním režimem poskytujeme seniorům, kteří trpí různými druhy demencí, zejména pak Alzheimerovou nemocí, celoroční pobytovou sociální službu. Tým našich zdravotních sester se každý den snaží o zajištění co nejlepší zdravotní péče.

Údržbář - brigáda (DPP)

Hledáme schopného Údržbáře na dlouhodobou brigádu. Jsme firma rodinného charakteru s několikaletou tradicí a naším posláním je péče o seniory a pomoc jejich rodinám v jednom z nejtěžších období jejich života.

Kuchař/Kuchařka

Jsme firma rodinného charakteru s několikaletou tradicí a naším posláním je péče o seniory a pomoc jejich rodinám v jednom z nejtěžších období jejich života. Nedílnou a velmi důležitou součástí této péče je poskytování kvalitního stravování.

Uklízečka/Pradlena - DPP/Brigáda

Hledáme pracovníka na pozici uklízečka/pradlena - DPP/brigáda, pro zařízení Tuchlovice. Potřebujeme šikovného, samostatného pracovníka na pozici uklízečka/pradlena na brigádu v našem zařízení. Nabízíme: Práci na DPP Požadujeme: Předchozí praxe výhodou.

Fyzioterapeut

V našem domově se zvláštním režimem poskytujeme seniorům celoroční pobytovou sociální službu. Naši klienti trpí různými druhy demencí, zejména pak Alzheimerovou nemocí. Rádi bychom rozšířili naše služby o možnost využití fyzioterapie, abychom mohli našim klientům poskytovat co nejlepší péči.

Pracovník v sociálních službách (pečovatel/pečovatelka)

Pracovník v sociálních službách (pečovatel/pečovatelka) V našem domově se zvláštním režimem Tuchlovice poskytujeme seniorům, kteří trpí různými druhy demencí, zejména pak Alzheimerovou nemocí, celoroční pobytovou sociální službu.