Sociální pracovník / Zástupce vedoucí – Náborový příspěvek 200.000 Kč

Zástupce vedoucí úseku přímé péče/Sociální pracovník

V našich domovech se zvláštním režimem poskytujeme seniorům celoroční pobytovou sociální službu. Naši klienti trpí různými druhy demencí, zejména pak Alzheimerovou chorobou.  Snažíme se o to, aby součástí naší péče byla i co nejlepší pomoc v komunikaci s rodinou, úřady a zdravotnickými zařízeními. Rádi bychom proto do našeho týmu přijali další kolegyni nebo kolegu na pozici Zástupce vedoucí úseku přímé péče/Sociální pracovník.

V tuto chvíli hledáme pracovníka na pozici Zástupce vedoucí úseku přímé péče/Sociální pracovník.

Důležitým předpokladem, pro tuto práci u nás, je vlastní praktická zkušenost v tomto specifickém oboru. Hledáme člověka, který umí nastavovat individuální plány klientů, plánovat směny zaměstnancům, vést sociální dokumentaci a také zná zákon o sociálních službách, prováděcí vyhlášku a pojmy jako dodržování standardů kvality. Důležitou a nedílnou součástí této práce je i samotná práce pečovatele, který má na starosti zajištění nejen celodenní péče, ale i starost o každodenní individuální přístup k našim klientům. Pro tuto práci Vám také nesmí chybět ukončené vzdělání VOŠ v sociálním oboru (případně vyšší), umožňující výkon sociálního pracovníka a čistý trestní rejstřík.

Jak to u nás funguje.

Standardní pracovní doba pro sociálního pracovníka je 8hodinová od pondělí do pátku.

Nabízíme:

 • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK až do výše 200.000 Kč
 • dobré mzdové ohodnocení
 • služební telefon (k dispozici i pro soukromé účely – volání i data)
 • stravenkový paušál
 • roční bonus ve výši třináctého platu
 • 20 dní dovolené
 • 5 dní zdravotního volna
 • karta na zaměstnanecké benefity
 • rozvojové kurzy 2x ročně
 • možnost bezúročné půjčky
 • firemní teambuilding

V případě vašeho zájmu nám prosím zašlete stručný životopis, případně volejte na telefon 773 833 246 nebo pište na adresu: prace@senior-home.cz.

PORADENSTVÍ

V případě potřeby kontaktujte naší sociální pracovnici:

E-mail: tuchlovice.socialni@senior-home.cz
Telefon: +420 773 833 233

LÉKAŘSKÁ PÉČE

Lékařská péče je poskytována s ohledem na individuální potřeby klientů. Lékařskou péči zajišťuje smluvní praktický lékař a psychiatr. Lékaři navštěvují domov pravidelně.

UBYTOVÁNÍ

Klienti jsou ubytováni na dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, které si po dohodě se zařízením mohou vybavit vlastním nábytkem, televizí apod. K dispozici jsou samozřejmě bezbariérové koupelny. V zařízení je umožněno společné ubytování partnerským dvojicím.

Sídla společností:

Senior Home, s.r.o.
U Plynárny 1455/70
Praha 10 – Michle
101 00
IČ: 24809730
DIČ: CZ24809730

Senior Home Servis, s.r.o.
Kloboučnická 1735/26
Praha 4 – Nusle
140 00
IČ: 17727618
DIČ: CZ17727618

Kanceláře společností:
Senior Home, s.r.o.
Na šejdru 249/6c
Praha 4 – Libuš
142 00

Domovy pro seniory a osoby s diagnózou Alzheimerovy a Parkinsonovy choroby

Poskytujeme pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu stařecké demence nebo Parkinsonovy choroby, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby. Poskytujeme celoroční sociální službu pro 142 klientů v obci Tuchlovice (okr. Kladno) a pro 56 klientů ve městě Telč. Výhodou našich zařízení je, že umožňujeme bydlení, stravování, zprostředkování lékařské péče, sociální službu, individuální péči a aktivní využití volného času nejen pro jednotlivce, ale i pro partnerské dvojice. Klienti mají k dispozici širokou škálu volnočasových aktivit po celý den.

Jsme členem Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR od 16. 9. 2013.